Používáte zastaralý prohlížeč. Pro bezpečnější a rychlejší prohlížeč, aktualizujte zdarma ještě dnes.

Boudoir focení: Až najdete to své Proč ...„Není ošklivých žen. Jsou jen ženy, které nevědí, jak se učinit krásnými.“ (Ninon De Lenclos) „Každá ženská je krásná, jen o tom ještě neví!“ (Miloš Kopecký) „Nejkrásnější věc, kterou Bůh stvořil, je žena a růže.“ (Dante Alighieri) „Vnější krása je o to cennější, oč více skrývá vnitřní krásy.“ (William Shakespeare)
Boudoir focení: Až najdete to své Proč ...Milé dámy, Jana si vyzkoušela Boudoir focení a sepsala pár postřehů, které by vám mohly být užitečné. Třeba máte spoustu otázek a Janiny zážitky z jednoho báječného ryze dámského nedělního dopoledne v ateliéru vám pomohou na ně odpovědět. Celý článek najdete ZDE.

Tohle není „přemlouvací“ komentář k tomu, abyste hned zvedla telefon a zajistila si termín na nejbližším fotografování v rámci projektu „Kouzlo vaší krásy“. Tak to ani nemůže fungovat, protože Boudoir fotky musíte někde v hloubi duše skutečně chtít a na to je jakékoliv přemlouvání krátké. 

Musíte zatoužit mít je pro někoho, koho milujete. Nebo se rozhodnout zažít něco nového pěkného, klidně „jen tak“ pro zpestření. Nebo zkrátka cítit, že se o ně půjde opřít. Že vám pomohou získat ztracenou rovnováhu, oprášit sebevědomí, které šlo z nějakého důvodu na kolena a postrčí vás na cestu za lepšími zítřky (když se zrovna osudu něco nepovedlo). 

Soukromých důvodů, proč si přejete pořídit Boudoir fotky může být tisíc. A ani mi nic nemusíte říkat, jestli nechcete. Všechny však mají jednoho společného jmenovatele a tím jste VY. 

Boudoir fotky jsou především pro Vás. Zachycují Vaši krásu i vnitřní světlo. A protože je krásná opravdu každá žena (ne, to není otřepaná fráze), nemusíte se výsledku vůbec bát. Až najdete ten svůj důvod, určitě mi zavolejte.

A ještě předtím si můžete přečíst Boudoir - Na vlastní kůži.

Martina


Autor: Martina Vlasáková

Chcete se dozvědět o přidání nových článků co nejdříve?
Sledujte mě na sociálních sítích:

mF51B1598

mF51B1602

mF51B1613

mF51B1619

mF51B1624

mF51B1630