Používáte zastaralý prohlížeč. Pro bezpečnější a rychlejší prohlížeč, aktualizujte zdarma ještě dnes.

Zkušenosti těch, kteří se na focení dostavili před vámi...
Zpětná vazba je pro mě zdrojem energie do další práce a krásnou odměnou. Děkuji :-)Lenka ŠťastnáPro svůj nový web jsem potřebovala nafotit nové business fotky. Zároveň jsem hledala někoho, kdo by nejlépe zachytil moji podstatu. Nerada se celkově fotím a většinou mám pocit, že jsem naprosto nepřirozená. Martina mi byla doporučena, jakožto profík a zároveň člověk s velmi lidským přístupem. Malinko jsem se focení obávala, byla jsem nervózní. Nervozita však po chvíli rychle ustoupila a Martina mě nakazila svým optimismem a otevřeností. Dostala jsem se rychle do pohody a focení si užila. Výsledkem jsou krásné a přirozené fotky, na kterých se sama sobě konečně líbím a s radostí se s nimi chlubím nejen na webu.
Děkuji Martino.
Lenka Šťastná

Olga + MichaelNa svatbě se obvykle řeší každá koruna, pěkné fotky zvládne i kamarád se zrcadlovkou, protože nevěsta je krásná vždycky. Já jsem založením perfekcionistka a tak jsem chtěla fotky perfektní, od profesionála a vybrala jsem si skvěle.
Fotky od Martiny mi vyrazily dech. Martina je profesionál každým coulem, přesně ví, jak techniku používat, jakou zvolit kompozici, kdy přiblížit, na co zaostřit. Nestaví vás do krkolomných pozic, ani nepoužívá rádoby umělecké filtry. Jste to pořád vy, jen dokonale zvěčněná :-)
Jestli nám bude dáno a naše rodina se rozroste, bude to Martina, kterou o společné focení požádám a ráda si počkám, pokud bude zrovna na cestách. Ke všemu je totiž také milá a přátelská. Prostě k nezaplacení!
Martino, moc děkujeme!
Olga + Michael

Lucie MatouškováDobrý den, paní Martino, konečně mám chvilku času a tak vám musím moc poděkovat za vaši profesionálně a láskyplně odvedenou práci na Roztančeném divadle. Byla jste ta, co mačká spoušť, když si ostatní hrají na celebrity, a fotky vyšly opravdu hezky. Já jsem vděčná dvojnásob, protože u nás doma jsem fotografkou rodinných událostí já a tudíž na nich často chybím - proto jsem šťastná za krásné snímky se svou dcerou. Ještě jednou veliký dík a věřím, že vašich služeb ještě někdy využiji. Zdravím do Bousova!
Lucie Matoušková

Po 17-ti letech jsme opět s rodinkou vyrazili na společné focení. Fotografické studio Martiny Vlasákové bylo vybráno zcela náhodně, bez doporučení. Volba byla správná. U Martiny jsme se cítili skvěle. Při focení dokáže Martina navodit uvolněnou atmosféru, člověk se cítil přirozeně a tím mohly vzniknout nádherné, přirozené, profesionální fotečky. Unešena jsem byla z toho, že zmizely i mé faldíky na bříšku :-) Úžasný! Určitě využijeme služeb Martiny při nějaké další rodinné události, kde bude potřeba fotografa. Martina je sympatická, příjemná profesionální fotografka a k takovýmto lidičkám, kteří v sobě mají kus lidskosti, přirozenosti se ráda vracím. Marti, jsem ráda, že jsem Vás poznala a těším se opět zase někdy na viděnou...
Alena Nováková

JavůrkoviAhojky Martinko, musím ti napsat .. Děkujeme za nádherný klip, až mě rozbrečel, moc se ti povedl, Bruneček tam nemá chybu .. Fotky jsou taky krásný, jak dokážeš zachytit kouzlo okamžiku, to je neuvěřitelný .. Máme radost, jsi úžasná! Ještě jednou velký díky!
Javůrkovi

Martina TaubrováMartinu jsem objevila zcela náhodou a díky bohu za takové "náhody"! Dokáže vykouzlit skvělou atmosféru a i člověk, který... focení moc nemusí, se uvolní. Čas strávený s ní byl skvělý, výsledek je nad očekávání a myslím, že to rozhodně nebylo naposledy, co jsem za ní přijela.

Martina Taubrová

Dana VinickáKdyž jste s něčím spokojeni a maximálně nadšeni měli byste se o to podělit.. Marťa zachytila náš čas "očekávání" i našeho malého skřítka přímo božsky. Fotečky jsou nádherné, profesionální a i přesto působí velmi přirozeně. Těšíme se na další focení a ještě jednou děkujeme
Dana Vinická

Liboš SteklýDěkujeme!!! Všem Vám tuto skvělou a milou paní fotografku můžeme doporučit! PS: super svatební klip!
Liboš Steklý

Lucie PodařilováDěkujeme za pohodové focení, velkou trpělivost a skvělé nápady! Těšíme se na fotky. Lucka a spol...
Lucie Podařilová

Marie RyklováAhoj Marti, nemám slov! je to ÚŽASNÉ!!!
Marie Ryklová

Václava ZábranskáDobrý den, fotky nás moc potěšily a nadchly! Jsou v nich zachyceny emoce...moc krásné. Co se týká videa, byli jsme nadšení, moc hezké a krásná muzika! Ještě jednou děkujeme za krásný zážitek, práci i fotografie!

Václava Zábranská

JUDr. Lucie KalenskáJste zlatá, děkuji moc, je to krásná památka, jak jsem k profi focení byla skeptická, jsem teď nesmírně ráda, že je máme:-) A předpokládám, že ne naposledy...
JUDr. Lucie Kalenská

Monika a malá modelka EllaMilá Marti, teprve dnes jsem měla čas shlédnout vaše fotky. Jsem totálně bez dechu. Jste poklad, protože vaše fotky jsou naprosto překrásné. Jsem opravdu nadšena a nevím jak poděkovat. Určitě se u vás objevíme, jak bříško povyroste, ať máme ňejaké břichaté. Moc moc vám děkuji, protože díky vám bude mít celá rodina krásné dárky, které udělají všem radost. Přeji celé vaší rodině radostné Vánoce.
Monika a malá modelka Ella

Monika s holčičkamaMilá Marti, dnes jsme dorazili domů a hurá ve schránce vaše, tedy naše CD. Mé dojmy na fotky? No no no nevím jak to napsat, prostě dokonalé. Úplně mě to dojalo, a to prosím nejsem plačka, ale fotečky jsou vážně nádherné. Moc se mi líbí i ty z té postele a jen taková rychlovečka a jak krásně jste ty moje sestřičky vystihla. Jste zlatá, už se k vám zas těším. Marti moc vám děkuji, všechny fotky od vás jsou nádherné, ale tyhle myslím vedou. Stále na ně koukám dokola. Mějte se moc hezky a brzo naviděnou
Monika s holčičkama

Olia a EikeLiebe Martina, Mirek hat uns heute die Fotos gebracht. Wir haben uns die entwickelten Fotos und die Foto-CD angeschaut und waren begeistert. Die Fotos sind sehr schön geworden. Vielen Dank für Deine kreative und umfangreiche Arbeit! Du hast sicher unzählige Stunden Zeit investiert. Wir haben uns über das Ergebnis sehr gefreut. Vielen Dank! :-)
Olia a Eike

Jitka HeršálkováDobrý den.. No, musím Vám napsat, že i přes mojí mírnou sebekritičnost jsem na fotky koukala s velkým zájmem, Opravdu se mi moc líbí ... Uplně jste splnila moji představu, jste šikulka, děkuju !:-) S pozdravem
Jitka Heršálková

Karolína a Milan PytlounoviMilá Martino, do nového roku přejeme určitě zdraví, hodně lásky, pohody a pracovně co nejvíce příjemných zakázek s milými lidmi! Svatební foto a prezentace od Vás potěšily nejen nás, ale i naše nejbližší, přátele a známé a ohlasy byly bez výjimky velmi pozitivní, plné chvály a obdivu. Díky Vám:-) Až budeme potřebovat, určitě se na Vás zase obrátíme. Ať se vám daří! Srdečně zdraví,
Karolína a Milan Pytlounovi